Więcej, za mniej, czyli SSL Nucleus 2

0

Obsługa obszernych i bardzo rozbudowanych środowisk DAW to zmora dla większość projektantów i inżynierów dźwięku. Nucleus 2 ma to zmienić. Czy mu się to uda?

Nucleus2 to kompaktowa, przenośna jednostka stacjonarna, której zadaniem jest przede wszystkim stworzenie komfortowych warunków pracy w środowisku operacyjnym DAW, dla produkcji muzycznej i filmowej oraz telewizyjnej. Według producenta zapewnia wszystko, czego projektant potrzebuje do nagrywania i monitorowania dźwięku. Pozwala na ultra szybkie i sprawne zarządzania DAW bez konieczności korzystania z myszy. Nucleus2 usprawnia przepływ pracy i pomaga skupić się na dźwięku, a nie na ekranie. A to atut nie do podważenia!

Nucleus2 to unikalna propozycja dla profesjonalnego studia projektowego z perfekcyjnym połączeniem zaawansowanej kontroli DAW. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, typu SuperAnalogueTM, interfejsu SSL, Dante i wbudowanych dodatkach SSL Duende Native plug-ins, firma rozwiązuje szereg problemów z obsługą tak trudnego środowiska pracy jakim jest DAW i produkcja dźwięku.
Faktem jest, że gdyby chcieć kupić każdy z elementów osobno, oferowanych przez Nucleus 2, koszt zrujnowałby niejedno studio, a przynajmniej mocno nadszarpnął budżetem.
Solid State Logic pozwala na pracę ze wszystkimi tymi technologiami za rozsądną cenę. Poznajcie możliwości Nucleus 2 na poniższym filmie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.solidstatelogic.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj