Wyjątkowe paski gitarowe JIMI HENDRIX od Jim Dunlop i ILOVEDUST!

0
jim-dunlop-jimi-hendrix-straps

Nowy rok to także nowe i wyjątkowe paski serii JIMI HENDRIX od Jim Dunlop, których projektem graficznym zajęła się jedna z najlepszych grup graficznych i brandingu na świecie – ILOVEDUST! Co było inspiracją do ich powstania?

To już nie pierwsza współpraca tego kreatywnego studia graficznego z UK i amerykańskiego producenta akcesoriów gitarowych Jim Dunlop (o czym przeczytacie TUTAJ) ale chyba możemy być pewni, że nie ostatnia! Powód? Projekty graficzne artystów ze studia ILOVEDUST są naprawdę unikatowe, a chęcią posiadania akcesoriów gitarowych firmy Jim Dunlop z serii ILOVEDUST pałają już nie tylko muzycy, ale także ludzie z szeroko pojętej branży mody i designu!

Jim Dunlop we współpracy z ILOVEDUST przygotował kolejne dwa wyjątkowe paski gitarowe: JIMI HENDRIX LOTUS STRAP (JH12) oraz JIMI HENDRIX MANDALA STRAP (JH11), która już powinny pojawić się w sprzedaży. Tym samym nowe projekty rozszerzają kolekcję pasków gitarowych Jim Dunlop upamiętniającą tego wspaniałego artystę!

Co było inspiracją do ich powstania? Oczywiście historyczny festiwal Woodstock z 1969 roku z udziałem tytułowej gwiazdy – Jimiego Hendrixa, który podczas dwugodzinnego koncertu wykonał niepowtarzalną i psychodeliczną wersję Hymnu Narodowego USA. W taki właśnie sposób firma Jim Dunlop postanowiła upamiętnić to doniosłe wydarzenie z udziałem studia ILOVEDUST!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com/2020
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj