#WishGranted 2019 – wybierz i wygraj wymarzony prezent marki Orange

0

Dziś mamy dla Was kolejny konkurs z rewelacyjnymi nagrodami. Tym razem świąteczny nastrój udzielił się wiodącemu producentowi m.in. wzmacniaczy gitarowych – firmie Orange Amplification.

50 prezentów na 50 urodziny Orange Amplification – tak wygląda świąteczny nastrój w wykonaniu brytyjskiego producenta.
Swoją drogą wyobraźcie sobie takie święta, w trakcie których nagle spełnia się 50 Waszych życzeń. Brzmi niczym marzenie i jeśli myślicie, że konkurs #WishGranted 2019 je spełni, od razu informujemy, że taki cud jest dość mało prawdopodobny;) Niemniej jednak szansa na zdobycie ulubionego sprzętu tej marki jest, a jak wiadomo, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym nieskomplikowanym wydarzeniu.

Co musicie zrobić?

  1. Wypełnijcie formularz na stronie https://orangeamps.com/wish-granted-2019/. Ważne – nie jest wymagany zakup, rejestracja jakiegoś sprzętu producenta itp. Wystarczy samo prawidłowe wypełnienie formularza.
  2. Znajdźcie dowolnego posta na mediach społecznościowych Orange Amplifications (Facebook / Instagram / YouTube) i skomentujcie go wpisując swoje życzenie.
  3. I tu mamy mały haczyk – zwróćcie uwagę, który post skomentujecie/udostępnicie, bo to, co w nim znajdziecie, będzie Waszym potencjalnym prezentem. Jeśli zatem polubicie post z Orange Dark Terror, będziecie mieli możliwość otrzymać właśnie Dark Terror;)

Konkurs trwa do 24.12.2019 do godz. 00:00 czasu uniwersalnego.
Regulamin i wszystkie szczegóły konkursu dostępne są na stronie https://orangeamps.com

Powodzenia!;)

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here