Nowa seria głośników bezprzewodowych Denon Home

0

W dobie muzyki hi-res, głośniki bezprzewodowe to produkt tak powszechny i potrzebny jak niegdyś magnetowid. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, Denon wypuszcza na rynek nową serię – głośniki Denon Home.

Denon Home podzielono na trzy modele różniące się nie tylko ceną, ale i parametrami. Zatem każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Oczywiście każdy z głośników dysponuje tymi samymi dostępnymi funkcjonalnościami w postaci strumieniowego słuchania muzyki ze wszystkich największych platform, czy też odtwarzaniem zaprogramowanej stacji radiowej.

Pierwszy i najmniejszy z modeli, to Denon Home 150.
Kompaktowa obudowa skrywa dwa wbudowane wzmacniacze klasy D, dwa przetworniki (tweeter 25 mm oraz jeden woofer 89 mm). Jest to najtańsza opcja kosztująca 249 $.

Drugi z przedstawicieli serii to Denon Home 250 mający na wyposażeniu cztery wzmacniacze klasy D, cztery przetworniki z pasywną membraną (dwa tweetery 19 mm oraz dwa woofery 100 mm). Cena? 499 $.

Ostatnim z przedstawicieli nowej serii jest Denon Home 350. Największy z głośników posiada natomiast sześć wzmacniaczy klasy D, sześć przetworników z pasywną membraną, (dwa tweetery 19 mm oraz dwa woofery 165 mm). Flagowiec serii kosztuje już 699 $.

Więcej szczegółów
Producent: https://usa.denon.com/us
Dystrybutor: https://www.denon.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj