Trzecia edycja Guitar Summit już pod koniec września

0

Pod koniec września w Mannheim rozpocznie się trzecia edycja GUITAR SUMMIT – wydarzenia poświęconego w całości gitarom. Przez pełne trzy dni odwiedzający imprezę będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat gitar elektrycznych, akustycznych, basu, pedałów, wzmacniaczy itp.

Guitar Summit to całkowicie niezależne wydarzenie skoncentrowane na wszystkim, co dotyczy gitary, basu i wszelkiej maści akcesoriów przydatnych do obsługi wiosła. Na targach spotykają się zapaleni muzycy, producenci gitar i sprzedawcy, jednak ich celem nie jest jedynie beznamiętne oglądanie. Zetkniecie się tu z gorącymi dyskusjami, wymienicie pomysły, nawiążecie kontakty a może, wraz z innymi uczestnikami nauczycie się czegoś od siebie nawzajem.

Oprócz szerokiej gamy wystawców i ich najnowszych sprzętów (które oczywiście będzie można dotknąć i wypróbować), uczestnicy targów dostaną dostęp do szerokiego programu koncertów i warsztatów!

Guitar Summit odbywać się będzie w dniach 27 – 29 września 2019 w m:con Congress Center Rosengarten Mannheim

Targi otwarte będą w godzinach:

  • 27.09.19, piątek : 11:00 – 19:00
  • 28.09.19, sobota : 11:00 – 19:00
  • 29.09.19, niedziela: 11:00 – 17:00

Wejściówki w cenie 30 EUR (pakiet 3 dniowy) i 20 EUR (jednodniowy) dostępne na www.guitarsummit.de. Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.


Dla zainteresowanych, organizatorzy zaplanowali zajęcia typu Masterclass – jest ich aż 15, jednak na chwilę obecną sześć z nich jest już wyprzedanych. Wejście na pojedyncze zajęcia kosztuje 69 EUR. Więcej szczegółów i harmonogram na www.guitarsummit.de/en/academy.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na www.guitarsummit.de.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here