Tramontane T70 – bo tuner nie zawsze znaczy to samo!

0

Gdy idziesz do sklepu muzycznego w poszukiwaniu swojej drewnianej kochanki, pierwsze co rzuca ci się w oczy, to instrument z czarnymi kluczami i pięknie wykrojoną główką…

Francuski producent LAG słynie z wysokiej jakości instrumentów, których brzmienie i design idą ze sobą w nierozerwalnej harmonii. Francuzi, stawiają również na innowacje, których znaleźć można dość sporo na przestrzeni lat działalności firmy.
Teraz jednak, LAG postanowił zaskoczyć zupełnie nowym, acz banalnym rozwiązaniem, które przysparzało mnóstwa problemów, a i generowało zazwyczaj dodatkowe koszty.

Mowa o wynalazku zwanym tunerem.
Przyzwyczajeni do wbudowanych, awaryjnych, ale przede wszystkim niedokładnych stroików, bardzo często decydowaliśmy się na zakup zupełnie osobnego urządzenia pomagającego w nastrojeniu naszego instrumentu.
Lag nie wymyślił nic innego. Nie zmienił zasady działania tego prostego urządzenia.
Firmy po prostu udoskonaliła i delikatnie zmieniła postrzeganie tunera zamieszczając go na wewnętrznej stronie główki instrumentu.
Tramontane T70 zostały w taki tuner właśnie wyposażone.
Urządzenie zyskało w kilku wymiarach.
Po pierwsze jest dokładniejsze, po drugie nie wali prosto w oczy lampkami, a po trzecie można je niepostrzeżenie rozłożyć i schować tak, by nikt nie domyślił się, że korzystasz z pomocnika twoich uszu.

Zobaczcie jakie to proste…
Już niebawem więcej szczegółów na stronie producenta www.lagguitars.com i stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here