Antimatter zagra w Protokulturze

0

Kolejny raz mamy zaszczyt zaprosić was do naszego zaprzyjaźnionego klub Protokultura. Wraz no more silence Klub organizuje koncert brytyjskiej grupy Antimatter. Jako supporty usłyszycie zespoły pochodzące z Trójmiasta i Elbląga – Sounds Like The End Of The World oraz Zorro.

Antimatter muzycznie balansuje między rockiem progresywnym i triphopem, wzbogacając kompozycje klimatycznymi, poetyckimi tekstami. Zespół koncertował wielokrotnie w naszym kraju, występując m.in. na festiwalu Castle Party, jak też towarzysząc na scenie Swallow the Sun czy Anathemie.
Więcej o grupie znajdziecie na www.antimatteronline.com

Sounds like the end of the world to gdańscy post-rockowcy, którzy podczas swojej pięcioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Sukcesywnie budowana pozycja na scenie i wielowymiarowa muzyka grana z pasją i precyzją zaowocowała wspólnymi występami z God Is An Astronaut, Tides From Nebula czy Obscure Sphinx.
Więcej o zespole przeczytacie na www.soundsliketheendoftheworld1.bandcamp.com

Zorro – band to progresywno-rockowy projekt z Elbląga, który powstał na bazie wieloletniej znajomości i różnych doświadczeń muzyków. Mimo, że grają dopiero od niedawna w muzyce odnajdują się bez problemu. Pięć różnych osobowości nadają zespołowi charyzmy i oryginalności. Nie przeciągają swoich kawałków w nieskończoność, z dużym prawdopodobieństwem uderzą w gusta wszystkich, którzy lubią porządną gitarową muzę z mocnym basem i wokalem.
Więcej o Zorro na www.zorro1.bandcamp.com/album/zorro

Impreza odbędzie się 14 marca 2017 roku o godzinie 19:00 w klubie Protokultura w Gdańsku. 

Bilety w cenie 40 złotych (w przedsprzedaży pod adresem protokultura.interticket.pl/program/antimatter-an-epitaph-tour-2017-2613) i 50 złotych (w dniu koncertu w kasie klubu).

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here