TC Electronic Ditto+ Looper oferuje jeszcze więcej!

0

TC Electronic zaprezentował pod koniec czerwca nowy looper gitarowy. Ditto+ Looper jest rozszerzoną wersją doskonale znanego modelu Ditto.

Najnowszy TC Electronic Ditto+ Looper rozmiarami i wyglądem nawiązuje do wspomnianego modelu Ditto jednak oferuje szereg nowych rozwiązań, które z pewnością ucieszą gitarzystów.

Na pokładzie Ditto+ znajdziemy rozszerzony bank loopów umożliwiający przechowywanie i przywoływanie do 99 pętli, a sprawną nawigację między nimi zapewniają dodatkowe dwa przyciski. Do dyspozycji mamy teraz aż 60 minut nagrywania nieskompresowanych ścieżek audio 24-bit. Producent zadbał także o czytelny kolorowy wyświetlacz Hi-Res, który zdecydowanie poprawia funkcjonalność urządzenia.

Na koniec wisienka na torcie w postaci funkcji Extended Loop Mode, która pozwala na nałożenie dłuższej dogrywki na krótsze pętle w czasie rzeczywistym. Oznacza to w praktyce, że Ditto+ ma możliwość powtarzania pierwszej pętli przez dowolnie długi czas, aż użytkownik skończy grać nałożoną na nią dłuższą ścieżkę. Jak to działa w praktyce prezentuje poniższy materiał video. Eliminuje to również konieczność naciśnięcia footswitcha równo w takcie – wystarczy zrobić to podczas trwania ostatniego powtórzenia pętli.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tcelectronic.com
Dystrybutor: http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here