Tak brzmi gitara basowa Ibanez BTB806MS! [VIDEO]

250
Ibanez-BTB806MS-Cultifact

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej ale konkretnej prezentacji 6-strunowej gitary basowej Ibanez BTB806MS, którą na swoim kanale zamieścić Łukasz Knapik, znany pod artystycznym pseudonimem Cultifact!

W ubiegłym roku japoński Ibanez wprowadził do swojej oferty trzy nowe gitary basowe Multiscale z serii BTB Workshop. Są to modele: BTB805MS-TGF, BTB806MS-TGF i BTB605MS-CEM. Więcej na ich temat przeczytacie w naszym artykule TUTAJ, a model BTB605MS mieliśmy także okazję testować. Nasz test przeczytacie i obejrzycie TUTAJ.

Ibanez-BTB-Workshop-BTB605MS-CBM_BTB805MS-TGF_BTB806MS-TGF

Tym razem czas na porcję niezłych ujęć i próbek dźwiękowych 6-strunowej bestii, czyli modelu BTB806MS-TGF, który trafił w ręce Łukasza (Cultifact). Specyfikacja wszystkich instrumentów (poza wykończeniem i ilością strun) jest identyczna. Znajdziemy w nich dwa pasywne humbuckery T1, do tego customowa elektronika z aktywnym 3-pasmowym korektorem, podstrunnica Panga Panga i pięcioczęściowy gryf z Maple/Walnut wraz z grafitowymi prętami regulacyjnymi. Do tego 24 stalowe progi medium z łatwym dostępęm dzięki obszernemu cuteway, a także konstrukcji typu neck-through.

Zapraszamy zatem do słuchania i oglądania!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl