Monitory studyjne Adam Audio A44H w opinii Pawła Galusa [VIDEO]

252
Adam-Audio-A44H-w-opinii-Pawla-Galusa

Paweł Galus to producent muzyczny, wykładowca Akademii Realizacji Dźwięku i właściciel studia SAiMi Records, do którego trafiły niedawno nowe monitory studyjne Adam Audio A44H. Jeśli jesteście ciekawi jego opinii na ich temat to zapraszamy do materiału video!

Adam Audio A44H to jeden z pięciu nowych modeli jaki niemiecki producent wprowadził do oferty w ubiegłym roku. Nowa seria A zastąpiła bardzo lubianą i cenioną jednak już trochę wysłużoną serią AX. Więcej na jej temat przeczytacie w naszym artykule: TUTAJ.

adam-audio-a44h-studio-monitor

ADAM Audio A44H to dwudrożne, aktywne monitory bliskiego pola, które charakteryzują się płaską, poziomą konstrukcją i szerokim zakresem częstotliwości. Wyposażono je w ręcznie wykonany precyzyjny głośnik wysokotonowy X-ART z obrotowym falowodem HPS oraz dwa 4-calowe głośniki niskotonowe z wielowarstwowych włókien mineralnych (MLM). Do tego hybrydowe wzmacniacze, procesor DSP, zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji A Control, a także korekcja akustyki i integracja z programem Sonarworks.

Zapraszamy zatem do obejrzenia materiału video i posłuchania opinii Pawła Galusa na ich temat:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.adam-audio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl