T-Rex Replicator – “Powrót do przeszłości”

0

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce…
Tak można by nazwać to, czego dokonała firma T-Rex tworząc efekt echo w technologii, która pamięta poprzednią epokę…

Niegdyś technologia była czymś zupełnie nowym, bardzo przydatnym, ale i jednocześnie dużym i bardzo ciężkim. Komputery o mocy dzisiejszych kalkulatorów zajmowały niekiedy powierzchnie sal, a efekty gitarowe miały gabaryty szaf.
Z biegiem czasu to się zmieniło, jednak elektroniczne efekty nie sprostały zadaniu w pełni. Brzmią zawsze troszkę sztucznie, troszkę elektronicznie…
Firma T-Rex postanowiła wykorzystać starą technologię taśmową i przywróciła do życia efekt echo, jednocześnie korzystając z nowinek w dziedzinie miniaturyzacji.
I tym sposobem powstał T-Rex Replicator, efekt taśmowy o brzmieniu legend z poprzedniej epoki.

1

Posiadający stuprocentowo analogowy tor sygnału, true-bypass, dwie głowice dla trzech rodzajów pracy, przycisk tap-tempo oraz kill dry, a także możliwość kontroli czasu i ilości powtórzeń przy pomocy pedału ekspresji, T-Rex wkracza w nową erę brzmień!
Replicator ma wymienne kartridże z taśmą, dostępne oddzielnie. Wymiana kartridża trwa zaledwie kilka sekund.
Wysoki headroom pozwala na pracę nie tylko z gitarą. Świetnie sprawdzi się również z keybordami, systemami PA czy preampami. Różnica pomiędzy zaawansowanym technologicznie cyfrowo emulowanym echo, a T-Rex Replicator polega na tym, że każda taśma posiada swoje brzmienie i czas życia, z upływem którego zmienia ona swoją charakterystykę brzmienia.

T-Rex to rewolucja w pełnym tego słowa znaczeniu!
Jednocześnie, to powrót do przeszłości – do pięknej przeszłości żywych, analogowych brzmień.

Dowiedz się więcej na www.t-rex-effects.com lub na stronie polskiego dystrybutora www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj