AKG K 872 – odsłuch w najwyższej jakości

0

Gdy na rynek wyszły słuchawki AKG K812, wielu profesjonalnych producentów nie chciało myśleć o innym studyjnym sprzęcie.
Ich jakość wykonania, ergonomia i brzmienie, jakie serwowały, były wyznacznikiem, które nie miało znaleźć następcy…

akg-2Dziś już wiemy, że firma nie spoczywa na laurach, po jednym czy drugim udanym produkcie. Inżynierowie z AKG wciąż wymyślają coraz to nowsze i lepsze urządzenia odsłuchowe, czego idealnym przykładem są właśnie słuchawki studyjne AKG K 872.

Gdy po raz pierwszy, na targach PL+S we Frankfurcie świat ujrzały nowe słuchawki, wielu oniemiało słysząc co niesie z sobą nowy produkt AKG.
K 872 to słuchawki o konstrukcji zamkniętej. Wykorzystując zaprojektowane przetworniki o średnicy 53 mm – nota bene, największe w dotychczasowej produkcji AKG – słuchawki te charakteryzują się ogromną dbałością o jakość i klarowność brzmienia, tak bardzo potrzebną w studio nagrań.
W K872 zastosowano nowy układ magnetyczny 1.5 Tesla, będący najsilniejszym spośród dostępnych obecnie na rynku.
Jak pisze firma AKG:

Zakres przetwarzanych częstotliwości wykracza daleko poza granice możliwości ludzkiej percepcji – zawiera się w granicach 5 Hz – 54 kHz – przy jednocześnie najniższym współczynniku zniekształceń pośród tej klasy słuchawek

Mamy nadzieję, że słuchawki AKG K872, swoim produktem wyznaczą nowy kierunek w technologii odsłuchu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę polskiego dystrybutora
www.akg.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here