T-Rex Replicator Junior – trzecia odsłona kultowego delaya

0

Kompaktowy pogłos na taśmę magnetyczną T-Rex Replicator Junior nieznacznie różni się od swoich sporo droższych poprzedników.

T-Rex Replicator Junior jest o ok. 1000 zł tańszy od Replicatora. Ta różnica w zaskakująco niewielki sposób odbija się na możliwościach sprzętu. Tak jak większe modele efekt posiada stuprocentowo analogowy tor sygnału, jednak nowa wersja wyposażona jest w tylko jedną głowicę odtwarzającą. Mniej jest także kontrolerów, gdyż do dyspozycji mamy trzy potencjometry obrotowe – DELAY TIME, FEEDBACK i TIME. Co ciekawe, tę nietypową „kostkę” wyposażono w pokrętła „chowające się” w obudowie.

Dzięki temu, po dokonaniu ustawień możemy wcisnąć główki potencjometrów aby przypadkiem nie zmienić wartości przypisanych do nich parametrów. Poza przełącznikiem włączającym/wyłączającym efekt, T-Rex Replicator Junior udostępnia także przełącznik służący do nabijanie tempa (TAP TEMPO).

Efekt już niebawem pojawi się u polskiego dystrybutora, firmy www.ardaceaudio.pl. Po więcej informacji zapraszamy na www.t-rex-effects.com/replicator-junior.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here