Focusrite Red 16Line. Nowy interface dla wymagających

0

Focusrite ostatnio szaleje z nowościami, wprowadzając na rynek interface’y z protokołem Dante i gniazdami DigiLink. Kolejnym ich przedstawicielem jest Red 16Line. Interface nakierowany na użytkowników profesjonalnych.

Sama konstrukcja obudowy mówi wiele o segmencie w jaki skierowany jest Red 16 Line. Rackowa obudowa 1U i mnóstwo gniazd nie pozostawiają złudzeń. To interface dla profesjonalistów, z którego nie będą mieli pożytku użytkownicy domowi podłączając zaledwie jeden instrument i jeden mikrofon.

Focusrite Red 16 Line oferuje po 64 kanały wejściowe i wyjściowe dla technologii Thunderbolt 3 i DigiLink. Interface oferuje również 32 kanały I/O dla protokołu Dante, dwa wejścia mikrofonowe XLR, dwa wejścia instrumentalne Jack 1/4” oraz 16 wejść liniowych na dwóch portach D-Sub. Red 16 Line posiada również dwa wyjścia słuchawkowe i analogowe wyjścia MONITOR.

Interface należy do segmentu urządzeń profesjonalnych, a więc silnie rozbudowanych. Masa innego rodzaju złącz zapewnia efektywną pracę w studio, gdzie w sesji nagraniowej udział bierze pełen zespół instrumentalny oraz wokaliści. W tym momencie należy zwrócić uwagę na zastosowanie przedwzmacniaczy mikrofonowych Red Evolution wyposażonych w efekty Air.

Jeśli chodzi o design, to firma Focusrite poraz kolejny pokazała, że jej urządzenia nie tylko świetnie działają posiadając najnowocześniejsze technologie. Interface również dobrze wygląda jak pracuje. Solidna, czerwona obudowa Rack 1U i wyświetlacz w centralnym punkcie urządzenia informujący nas o parametrach. Cóż chcieć więcej?

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.uk.focusrite.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here