Axis – pierwszy mikrofon od Fluid Audio

0
Fluid-Audio-Axis_uptone

Firma Fluid Audio, mogąca dotąd poszczycić się niemałym dorobkiem w dziedzinie monitorów studyjnych, przedstawia pierwszy w swojej ofercie mikrofon pojemnościowy o nazwie Axis.

Jak czytamy na stronie producenta, Axis to odpowiedź Fluid Audio na potrzeby tych osób, które poszukują jednego, uniwersalnego mikrofonu pojemnościowego do nagrań głosu i różnorodnych instrumentów akustycznych, oferującego profesjonalnej jakości dźwięk, a jednocześnie nie kosztującego fortuny.

Napylana złotem membrana o średnicy 34 mm, kardioidalna charakterystyka kierunkowa, odporność na ciśnienie akustyczne do 136 dB, dyskretna elektronika FET klasy A, w tym wyjście symetryzowane transformatorowo, zapewniające niski poziom szumów – to główne cechy nowego mikrofonu pojemnościowego Fluid Audio Axis.

Fluid-Audio-Axis
Fluid Audio Axis


W komplecie z mikrofonem jest solidna walizka, kosz antywstrząsowy, estetyczny pop-filtr, miękkie etui na mikrofon, a nawet wysokiej jakości, ręcznie lutowany kabel XLR firmy Scale Technologies o długości 5 metrów. Jego planowana cena rynkowa to około 250 euro, czyli nieco powyżej 1000 złotych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.fluidaudio.com
Dystrybutor: https://megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj