Stagg Music z szeroką ofertą instrumentów muzycznych dla dzieci!

0

Jak to mówią… “Dla dziecka wszystko!” Warto z pewnością znać umiar, jednak muzyczny rozwój naszych pociech to rzecz ważna i potrzebna. Wie o tym także firma Stagg Music, która z myślą o nich przygotowała dedykowaną stronę ze swoją ofertą.

Stagg to firma znana z produkcji instrumentów raczej budżetowej półki co oczywiście nie oznacza, że są nic nie warte. Wręcz przeciwnie. Jakość jest bardzo często conajmniej zadowalająca, a w momencie kiedy nie wiemy jak potoczy się muzyczna kariera dziecka nie warto od razu inwestować w instrumenty klasy premium.

Kolejna skrajność to markety i wszechobecne w nich “instrumenty zabawaki”, które nie wiele mają z nimi wspólnego i bardziej zniechęcą do ćwiczeń i muzycznych zabaw niż zmotywują.

Złotym środkiem w tych naszych domowych zagwozdkach są właśnie prawdziwe instrumenty z niskiej półki cenowej, w których producent stara się jak najmniejszym kosztem stworzyć pełnoprawny instrument. Zdobyte doświadczenie pozwala im uzyskać produkcyjny kompromis, który z jednej strony nie zniszczy domowego budżetu, a z drugiej pozwoli cieszyć się muzykowanie. Firmie Stagg Music udaje się to całkiem nieźle i to nie tylko w najmłodszej kategorii wiekowej.

W ofercie znajdziemy praktycznie wszystkie typu instrumentów: gitary, ukulele, instrumenty perkusyjne, dęte i szereg niezbędnych akcesoriów. Link do oferty TUTAJ

Instrumenty Stagg znajdziecie oczywiście w większości polskich sklepów muzycznych, a opiekę nad marką w naszym kraju sprawuje firma FX Music.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.staggmusic.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here