Reprezentant Polski wśród endorserów gitar PRS!

2

Polski gitarzysta Bartosz Zelek znany jako “Bazok” znalazł się wśród młodych artystów zakwalifikowanych do międzynarodowego programu endorserskiego Pulse Artist firmy PRS Guitars!

Gratulujemy i cieszymy się, że to właśnie Bartosz znalazł się w gronie wyróżnionych gitarzystów i gitarzystek z całego świata na liście oficjalnych użytkowników gitar PRS! Jest to nagroda zasłużona tym bardziej, że do muzycznej działalności Bazoka należy zaliczyć jego spory edukacyjny wkład w tworzenie polskiej sceny gitarowej. Zachęcamy do śledzenia oraz wspierania jego profili na Facebooku, YouTube i Patronite.

W grupie artystów programu Pulse Artist, o którego powstaniu informowaliśmy TUTAJ znaleźli się muzycy z 14 krajów. Uczestnicy programu Pulse Artist zyskują dostęp do specjalnych zniżek na gitary, wzmacniacze i akcesoria PRS u lokalnych dystrybutorów/dealerów, a także wiele innych korzyści jakie daje strona internetowa firmy PRS Guitars i jej konta w mediach społecznościowych. Pełną listę muzyków przyjętych do programu Pulse Artist można znaleźć na stronie prsguitars.com/artists/pulse.

“Bardzo się ucieszyliśmy gdy otrzymaliśmy tak wiele zgłoszeń od jakże utalentowanych muzyków, którzy już pokochali markę PRS. W świecie muzyki jest tak wiele nieodkrytych talentów, że chcieliśmy stworzyć program, który pomaga wspierać inspirujących lokalnych gitarzystów, pomagając jednocześnie fanom i muzykom odkrywać się nawzajem. Program Pulse Artist już zdążył stworzyć tego typu związki i mamy nadzieję, że ta nowa społeczność artystów będzie się nadal łączyć i rozwijać.”

– komentuje Bev Fowler, szef działu Artist Relations w PRS Guitars

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here