PRS SE 24 Custom 2018 w rękach wspaniałego Simona McBride

230

I znowu PRS Guitars! Czy ponownie będzie “pięknie, słodko i niesamowicie”? Niestety tak! I to za sprawą dwóch czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście gitara, czyli PRS SE 24 Custom 2018. A drugim… no właśnie. Zobaczcie co z instrumentem wyczynia Simon McBride!

O gitarach PRS jest u nas tak dużo, że czasami musimy się powstrzymywać, by od nich odpocząć (fake). Brzmi kuriozalnie, prawda? Jednak faktem jest, że gitary tej amerykańskiej marki były, są i pewnie będą języczkiem uwagi jeszcze przez wiele lat.

PRS zaskakuje każdego roku wprowadzając do sprzedaży coraz to nowsze, lepiej wykonane i ciekawsze instrumenty. Takim właśnie jest wspomniany i osławiony od roku 1985 PRS SE 24 Custom z kolekcji na rok 2018. Zresztą pisaliśmy o serii SE 24 (2018) w artykule zatytułowanym: PRS przedstawia nowe modele serii SE na rok 2018. Poczytajcie sobie 🙂

Dziś mamy jednak ciut inny temat. Chcieliśmy Wam pokazać, jak w realu brzmią te instrumenty. Posłuchajcie więc i obejrzyjcie poczynania Simona McBride. Facet wyczynia z wiosłem cuda!

Więcej info:
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl