NAMM2018: Marcus Miller sygnuje wzmacniacze MarkBass o nazwie Little Marcus

0

Na tegorocznych Namm Show ujrzymy efekty współpracy firmy MarkBass i Marcusa Millera. Dwa szalenie podobne do siebie wzmacniacze o nazwie Little Marcus różnią się od siebie jedynie mocą. Jednak to co kryją w swych elektronicznych trzewiach niejednego przyprawi o zawrót głowy.

Przede wszystkim musimy na starcie ustalić, że mówimy w zasadzie o takiej samej konfiguracji w przypadku tych dwóch produktów. Różnica polega na tym, że w jednym mowa jest o 500 W mocy, a w drugim 800 W. Tyle! A teraz do szczegółów.

Little Marcus to head’y gitarowe pozbawione jakichkolwiek kompromisów. Obydwa wzmacniacze wyposażono w szereg technologii potrzebnych najbardziej wymagającym basistom. I tak, w Little Marcus(ach) znajdziemy końcówki mocy MPT, 5-pasmowy korektor i dwa filtry opracowane we współpracy z muzykiem. Dwie korekcje brzmienia obsługiwane mogą być z pomocą przełącznika nożnego, jednak warto pamiętać, że owy przełącznik będziecie musieli sobie zakupić osobno… ot, taki hopsztos.

Poza tym wzmacniacze wyposażone zostały w standardowe wejścia, zatem znajdziemy w nich zarówno XLR jak i wejście instrumentalne czy wyjście głośnikowe “Speakon”.
Little Marcus można również zamontować w skrzyni rack.

Więcej info:
Producent: www.markbass.it
Dystrybutor: www.konsbud-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here