PRS przedstawia nowe modele serii SE na rok 2018

0

Czy może być piękniej niż było? Czy może być dosadniej, agresywniej i zarazem delikatniej niż było? Okazuje się, że tak. PRS, producent wyjątkowych instrumentów, przedstawił właśnie nowości na rok 2018. Poznajcie modele z serii SE, a nie będziecie żałować!

Przedstawione przez PRS instrumenty, to cała paleta barw, klimatów i charakterów. Od praworęcznych po leworęczne. Od klasycznych wykończeń, po nawiązanie do lat 80. Od sześciostrunowe, po siedmiostrunowe. Nie mogło być inaczej. PRS wciąż zachwyca, wciąż zaskakuje powodując stały, nieprzerwany gitarowy ślinotok na widok tego, co już za moment trafić ma na sklepowe półki.
Poszukujcie ich wszystkich, już niebawem na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

PRS SE STANDARD 24 MULTI-FOIL

Nawiązując do lat 80, PRS stworzyło instrument, który pozostanie w pamięci po wsze czasy. Pięknie wykończony i agresywny – czyli po prostu wyjątkowy. Wyposażony w przetworniki 85/15 “S”, trójpozycyjny przełącznik i wprost genialne wykonanie. Czego chcieć więcej?

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/se_standard_24_multi_foil_2018

PRS SE SVN

Klasyczny wygląd i grywalność godna jedynie PRS. Ptaszki na gryfie i przetworniki 85/15 “S”. Ten siedmiostrunowy klasyk brzmi w każdych częstotliwościach dobrze. Wyraźne doły, nie ustępujące im środki i niekrzykliwe góry. Taki właśnie jest PRS SE SVN Savior.

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/se_svn_2018

PRS SE CHRIS ROBERTSON

Towarzysząca artyście w trasach zespołu Black Stone Cherry, jest instrumentem o wyjątkowych parametrach zarówno technicznych jak i brzmieniowych. Ten mahoniowo klonowy instrument wyposażono w pickupy 57/08 “S” oraz SE Soapbar. Brzmienie… Cóż, to chyba trzeba jedynie usłyszeć.

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/se_chris_robertson_2018

PRS SE CUSTOM 24 – EXOTIC VENEERS

Znowu powracamy do początków PRS. Tym razem producent serwuje dwa modele nazwane Exotic Veneers. Piękne i żywe. Dokładnie jak te, gdy firma rozpoczynała swoją działalność. Obie gitary wykończono w klasycznym Sunburst. Różnią się natomiast fornirem. Jednak to piękny “przegnity klon” – w dosłownym tłumaczeniu. Druga zaś, to niesamowite, żywe drewno Zebrano.

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/se_custom_24_spalted_maple – klon
Oraz Zebrano na www.prsguitars.com/se_custom_24_zebrawood

PRS SE CUSTOM 24 LEFTY

Ten wyjątkowy instrument cieszy się ogromną popularnością wśród praworęcznych muzyków. Teraz jednak, modlitwy zostały wysłuchane i leworęczni mają te same prawa. Mogą cieszyć się wspaniałym i nagradzanym wielokrotnie instrumentem SE Custom 24.

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/se_custom_24_lefty_2018

PRS SE STANDARDS

SE Standard, to seria, która zapoczątkowana została już w 2001 roku. Po dziś dzień, a minęło lat 16, gitary cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Świetne wykonanie, wspaniała grywalność i niska cena. Dziś SE Standard otrzymały przetworniki 85/15 “S”, co czyni je jeszcze atrakcyjniejszym kąskiem dla całej rzeszy gitarzystów marzących o PRS.

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/se_santana_standard_2018

PRS CUSTOM 24-08

Czy mogło być inaczej? Zapewne nie! 24 progi, jeden z najsłynniejszych mostów tremolo, czyli PRS Gen III i przetworniki 85/15. To samo genialne dziecko PRS, które wszyscy znają, lecz nie wszyscy mieli okazję dzierżyć w swoich dłoniach. Drogie, piękne… po prostu wyjątkowe! PRS Custom 24-08.

Więcej na stronie producenta www.prsguitars.com/custom_24_08_2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj