Mikołajkowy konkurs i fantastyczne nagrody od Ortega Guitars!

0

Skończyliście 18 lat i uwielbiacie sprzęt marki Ortega? Producent przygotował dla Was specjalny mikołajkowy konkurs, w którym nagrodą jest między innymi dwugryfowe ukulele Hydra, bezprzewodowy zestaw gitarowy ODWS-1 i inne akcesoria.

Łatwiej być nie może – wystarczy śledzić profil Ortega Guitars na Instagramie oraz skomentować post konkursowy (TUTAJ), by zyskać możliwość wygrania rewelacyjnych nagród:

Niestety nie macie możliwości wyboru nagrody, która najbardziej przypadnie do Waszego gustu – każda z nich przyznana będzie w drodze losowania.

Konkurs trwa od 6 grudnia i zakończy się 19 grudnia o 20:00 wg standardowego czasu środkowoeuropejskiego i dotyczy tylko i wyłącznie oficjalnego profilu Ortega Guitars na Instagramie – jeśli zatem traficie na wzmiankę o konkursie np. na łamach FB, nie traćcie czasu na lajki, udostępnianie itp, tylko od razu przechodźcie na Insta. Pamiętajcie również, że w konkursie mogą wziąć udział jedynie pełnoletni użytkownicy tej platformy społecznościowej.
Regulamin konkursu dostępny jest na https://ortegaguitars.com/terms/.

Zwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną za pomocą wiadomości prywatnej 20 grudnia, także nie zapomnijcie sprawdzić skrzynki 😉

Powodzenia!

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here