Pete Thorn bierze na warsztat nowy MXR Clone Looper

0

Pete Thorn tym razem zaopatrzył się w najnowszy Clone Looper ze stajni Jim Dunlop, sygnowany marką MXR. Pete wyraźnie wskazuje na łatwość obsługi i pełną funkcjonalność tego urządzenia, co potwierdza ocenę gitarzystów mających już styczność z tym efektem.

Gdy pisaliśmy o MXR Clone Looper, od razu zwróciliśmy uwagę na jego szeroką paletę możliwości z zachowaniem zdrowego rozsądku w łatwości jego obsługi. Tekst znajdziecie w artykule zatytułowanym Nowy looper MXR Clone Looper dostępny już w październiku!

Na to samo zwraca uwagę Pete Thorn, który wziął na warsztat najnowszy efekt z linii produktów Jim Dunlop.

Looper charakteryzuje kilka bardzo przydatnych i przede wszystkim ciekawych funkcji, takich jak możliwość spowolnienia nagrania, zapisywanie, usuwanie i edycja poszczególnych ścieżek nagrania. Bardzo ważną według Thorna funkcją, z czym oczywiście również się zgadzamy, jest swoiste przygotowanie gitarzysty do nagrania kolejnej ścieżki poprzez uruchomienie migoczącej w tempie już nagranych ścieżek diody LED. Zapobiega to rozjechaniu się w tempie poszczególnych nagrań, ułatwiając tym samym pracę z efektem.
Warto również wspomnieć o możliwości tzw. dropowania ścieżek co dzieje się poprzez dłuższe wciśnięcie jednego z przycisków nożnych.

Pete kwituje spotkanie z MXR Clone Looper jako świetną przygodę, która przyniosła mu wiele przyjemności i zabawy. Sprawdźcie koniecznie, bo to jedno z ciekawszych urządzeń ostatnich tygodni.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here