Nowy looper MXR Clone Looper dostępny już w październiku!

0

Prosta konstrukcja, nienachalny design i oczywiście funkcjonalność, do obsługi której nie musisz mieć doktoratu, to główne zalety nowego efektu MXR Clone Looper. Wejście na rynek sprzedażowy zaplanowano na początek października. Dziś krótko o jego możliwościach.

Nowy MXR Clone Looper to przede wszystkim efekt, który podczas pracy ma sprawiać przyjemność, a nie informacyjny zawrót głowy.
Jedyny potencjometr osadzony w centralnym miejscu obudowy, kryje w sobie nie tylko funkcję Volume, ale i kontrolę szybkości i kierunku pętli oraz usuwania pętli już nagranych.
Ponadto obudowa MXR Clone Looper ukazuje nam dwa kluczowe przyciski nożne pełniące funkcje obsługi nagranych ścieżek, odtwarzania ich tempa, kierunku, usuwania ich i nadpisywania.
Wbrew pozorom, trzy kontrolery pozwoliły producentowi na wykorzystanie pełni możliwości tego efektu, udowadniając tym samym, że urządzenie z założenia tak proste jakim jest looper, nie musi uderzać masą światełek, przycisków i innych wytrącających z muzycznej równowagi gadżetów.

W opisie loopera, nie można również zapomnieć o przełączniku True lub Buffered Bypass oraz częstotliwości próbkowaniu wynoszącej 88.2 kHz, której wartość sprawia że czytelne staną się nawet nagrania silnie podbite przesterowaniem.
MXR Clone Looper zasilany jest jedynie za pomocą zasilacza 9V.

Efekt dostępny będzie już z początkiem października tego roku!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.jimdunlop.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here