Ortega Guitars z nowymi elektro-klasykami w serii Family Pro!

0
Ortega-Guitars-Family-Series-Pro

Ortega Guitars wprowadza do oferty kolejne modele gitar klasycznych z wbudowaną elektroniką w popularniej linii gitar Family Series Pro. Są to modele RCE145NTRCE141NT dostępny także w wersji dla leworęcznych: RCE141NT-L.

Nowe modele to kolejne rozszerzenie tej popularnej serii w rodzinie gitar Ortega. Niedawno przedstawialiśmy Wam 7-strunowe modele w serii Family Pro. Więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ, a jedną z nich mieliśmy możliwość przetestować [CZYTAJ TEST].

Producent jednak nie zamierzał na nich poprzestać i właśnie ogłasza dostępność kolejnych modeli, czyli wspomnianych wcześniej elektro-klasyków RCE145NTRCE141NT oraz RCE141NT-L (wersja leworęczna).

Ortega-RCE145NT
Ortega RCE145NT

Każda z gitar posiada lity top z kanadyjskiego świerku Engelmann i mahoniowy korpus. Taka mieszanka drewna ma być gwarancją zrównoważonego brzmienia. Oba modele posiadają wcięcie cuteaway dla lepszej dostępności do najwyższych progów, a także znaną i sprawdzoną elektronikę Ortega MagusPRO z wbudowanym tunerem. Co równie ważne i do czego Ortega zdążyła nas już przyzwyczaić, w zestawie otrzymujemy wysokiej jakości usztywniany futerał, który zadba o bezpieczeństwo instrumentu w transporcie.

Ortega-RCE145NT

Gdzie różnice? W rozmiarach pudła i szyjki. Model RCE145NT to wersja full-body z tradycyjną szyjką o szerokości 52 mm, zaś model RCE141NT to wersja thin-line z wąską szyjką o szerokości 48 mm. Dodatkowo model RCE141NT dostępny jest także w wersji dla leworęcznych jako RCE141NT-L.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

Zapraszamy także do wysłuchania próbek brzmieniowych:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj