Orange Bass Butler przetestowany!

1

Orange Bass Butler miał premierę w styczniu podczas targów NAMM Show, a od kwietnia jest już dostępny w Polsce dzięki dystrybutorowi, firmie Arcade Audio. Co ma do zaoferowania ten kompaktowy lecz pancerny preamp basowy? Niech Was jego niewielkie rozmiary nie zmylą. Zapraszamy do testu!

Na początku roku brytyjska i legendarna firma Orange Amplifiers zaprezentowała podłogowy preamp basowy o nazwie Bass Butler (pisaliśmy o nim m.in. TUTAJ), który pozwala rozbić sygnał z instrumentu na dwa niezależnie analogowe tory audio umożliwiając przetwarzanie jak w rozbudowanym setupie bi-amp. Do dyspozycji mamy dwa kanały – Bass i Guitar, oferujące niezależne zestawy kontrolerów pozwalający modyfikować sygnał.

Brzmi interesująco? Maciej Warda sprawdza jak sprawdza się to w praktyce, a jego pełną recenzję przeczytacie w magazynie Top Guitar: TUTAJ

Jak czytamy w podsumowaniu:

“Knajpiane spotkanie zaowocowało urządzeniem absolutnie wyjątkowym i niespotykanym w ofercie Orange. Niby podłogowy, pięknie, kompaktowo zaprojektowany (by nie napisać skomponowany), ale już na pierwszy rzut oka czuć, że kryje w sobie potężne moce. To nie jest zabawka, czy jakiś kolejny stompbox – to turbodoładowanie dla gitary basowej zastępujące naprawdę dziesiątki, jeśli nie setki kilogramów sprzętu. A wszystko podbite pieczęcią Orange, jedną z najznamienitszych marek w gitarowym świecie.
Bass Butler to niezawodny podłogowy preamp basowy, który rozbija sygnał z instrumentu na dwa niezależnie analogowe tory audio umożliwiając przetwarzanie jak w rozbudowanym rigu bi-amp.”

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj