Hyper Son w najnowszym kawałku “Przestrzenie”

0

Zespół Hyper Son to przyjemny miks hip-hopu, indie-popu i muzyki elektronicznej. Już 6 listopada chłopaki wydadzą debiutancką płytę “Euforia”, a dziś swoją premierą ma pierwszy singiel pt. “Przestrzenie”!

Marzenie chłopaków z Hyper Son spełnia się na naszych oczach. Już 6 listopada 2020 r. ukaże się ich debiutancka płyta pt. “Euforia“. Do tego czasu możemy się rozkoszować pierwszym singlem pt. “Przestrzenie“.

Słuchaj singla “Przestrzenie”: https://backl.ink/143112913

Twórczość Hyper Son to kopalnia nieszablonowych pomysłów i petarda eksplodująca talentem. Ten ogromny potencjał docenili m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz podczas Festiwalu Młodych Talentów 2018 w Szczecinie, w którym zajęli pierwsze miejsce. Ostatecznie okazali się tak dobrzy, że występowali na jednej scenie z takimi gwiazdami jak PRO8L3M, Paluch, Grubson, Monika Brodka, Kayah, Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Adi Nowak, Słoń, Ania Rusowicz, Julia Pietrucha i Paulina Przybysz i nagrali wspólny numer z Meek, Oh Why? i Sarsą.

Dla tych, którzy już zacierają rączki i nie mogą się doczekać debiutu Hyper Son, zespół uruchomił przedsprzedaż. “Euforię” już teraz można zamawiać pod tym adresem: https://www.mtj.pl/sklep/euforia/. Wszystkie zakupione w ten sposób egzemplarze zostaną osobiście i z wielką radością podpisane przez chłopaków.

Debiutancka płyta zespołu Hyper Son pt. “Euforia” ukaże się 6 listopada 2020 r. nakładem wytwórni FONOBO Label.

Sprawdzaj co słychać u Hyper Son:
FB: https://www.facebook.com/HyperSonOfficial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here