Preamp basowy Orange BASS BUTLER już w Polsce!

0

Firma Arcade Audio, dystrybutor marki Orange Amps w Polsce, poinformowała właśnie o dostępności nowego i niezwykle kompaktowego preampu basowego BASS BUTLER! Przypomnijmy zatem co oferuje to “maleństwo”…

Podczas styczniowych targów muzycznych NAMM Show, firma Orange Amps zaprezentowała podłogowy preamp basowy o nazwie Bass Butler, który pozwala rozbić sygnał z instrumentu na dwa niezależnie analogowe tory audio umożliwiając przetwarzanie jak w rozbudowanym setupie bi-amp. Do dyspozycji mamy dwa kanały – Bass i Guitar, oferujące niezależne zestawy kontrolerów pozwalający modyfikować sygnał.

W „czystym” kanale basowym mamy kompresor, 2-pasmowy korektor i regulację głośności. Ten tor sygnałowy jest aktywny przez cały czas, a do bezpośredniego wyprowadzania sygnału służy symetryczne wyjście DI [XLR] z emulacją basowego zestawu głośnikowego.

Przesterowany kanał gitarowy (Dirty), który możemy aktywować przełącznikiem nożnym oferuje regulację głośności, 3-pasmowy korektor i pokrętło Gain. Także ten tor sygnałowy dysponuje dedykowanym wyjściem symetrycznym, który w tym przypadku wykorzystuje emulację gitarowego zestawu głośnikowego.

Poza dwoma wspomnianymi wyjściami XLR przez które możemy wysyłać sygnały do miksera lub rejestratora, Bass Butler oferuje także wejście instrumentalne, wyjście Amp (możemy podawać nim całościowy sygnał na wejście wzmacniacza lub powrót pętli efektów) oraz wejście dla pedału ekspresji, którym można regulować poziom gainu w kanale Dirty.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

O nowym Bass Butler pisaliśmy już kilkukrotnie, a całkiem sporą dawkę możliwości brzmieniowych znajdziecie TUTAJ:

Orange Bass Butler ze sporą porcją brzmień i możliwości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here