Orange Acoustic Pedal: prosto i funkcjonalnie

0

Firma Orange Amps przedstawia nowy efekt Acoustic Pedal – przedwzmacniacz do gitar akustycznych, czerpiący z dotychczasowych, bardzo udanych układów preampu Acoustic Pre TC i wzmacniacza Crush Acoustic 30. 

Wyposażony w szereg przydatnych funkcji, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze Orange Acoustic Pedal wychodzi naprzeciw potrzebom wielu gitarzystów akustycznych, którzy chcą skupić się na graniu, a nie utonąć w kabelkach, pokrętłach, przełącznikach i parametrach.

Przedwzmacniacz klasy A typu single-ended z układem JFET zapewnia niski poziom szumów własnych przy jednoczesnym zachowaniu dużego headroomu dla czystego, dynamicznego brzmienia akustycznego. Trójpasmowa korekcja Bass, Middle i Treble pozwala dowolnie kontrolować, kształtować i ubarwiać brzmienie każdego instrumentu, a precyzyjna regulacja Notch EQ pomoże uporać się z niechcianymi sprzężeniami zwrotnymi.

Wyjście gitarowe jack oraz symetryczne XLR pozwala podłączyć Acoustic Pedal zarówno do wzmacniacza, jak i bezpośrednio do konsoli mikserskiej, a wbudowana, buforowana pętla efektów umożliwia także tworzenie bardziej rozbudowanych konfiguracji z innymi urządzeniami w łańcuchu sygnałowym.

Funkcje i brzmienie efektu prezentuje Doyle Dykes, ambasador marki Orange:

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here