Kwietniowe nowości Ibanez Guitars

0

Jak co miesiąc, Ibanez przedstawia kolejne nowe modele w tegorocznej kolekcji instrumentów. Tym razem jest to gitara elektryczna z serii RG oraz basówka z serii SR w wersji cztero i pięciostrunowej.

Ibanez JCRG2101 J.Custom

Podobnie jak w zeszłym miesiącu, także i tym razem mamy do czynienia z gitarą z linii J.Custom czyli pochodzącą z japońskiego custom shopu Ibaneza. Korpus o klasycznym kształcie RG wykonany jest z jesionu bagiennego, a wierzchnia nakładka z wzorzystego klonu uzupełnionego niebieską żywicą prezentuje się spektakularnie. Szyjka to 3-częściowy RG J.Custom Wizard z drewna wenge i klonu, a podstrunnicę stanowi drewno hebanowe. Na pokładzie znakomite trio przetworników DiMarzio: Air Norton (H) przy gryfie, True Velvet (S) w pozycji środkowej oraz The Tone Zone (H) przy mostku (Lo-Pro Edge).

Więcej szczegółów: https://www.ibanez.com/jcrg2101


Ibanez SR4CMLTD Premium i SR5CMLTD Premium

Nareszcie wśród Monthly New Arrivals coś dla basistów! Wyjątkowy model SR z linii Premium o korpusie złożonym z kawałków drewna klonowego, jesionowego i orzechowego, w magicznym wykończeniu Caribbean Islet Low Gloss. Szyjka typu Atlas zrobiona jest z 5 kawałków drewna (panga i amarant) i wzmocniona tytanowymi prętami KTS. Na podstrunnicy również z drewna panga znajdziemy owalne markery pozycji wykonane z abalonu. Za brzmienie odpowiada para pasywnych przetworników Nordstrand Big Single w drewnianych obudowach wraz z aktywną elektroniką Ibanez Custom z 3-pasmowym EQ (którą można przełączyć również w tryb pasywny). Instrument dostępny jest w wersji z czterema lub pięcioma strunami.

Więcej szczegółów: https://www.ibanez.com

Dystrybucja: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj