Nowe modele gitar PRS dla leworęcznych muzyków już jesienią!

400
PRS-SE-Silver-Sky-Lefty-PRS-SE-Zach-Myers-Lefty

Tegoroczna jesień przyniesie fanom marki PRS Guitars możliwość wyboru spośród kilku wersji popularnych modeli, dostosowanych do potrzeb leworęcznych użytkowników. Nowe gitary zostaną wyposażone w unikalne funkcje i estetykę, która ma na celu zaspokojenie specyficznych potrzeb leworęcznych muzyków.

Wśród nowości znajdziemy leworęczne wersje modelu PRS SE Silver Sky, który został wprowadzony na rynek w 2018 roku we współpracy z Johnem Mayerem. Model ten cieszy się uznaniem ze względu na swoje cechy konstrukcyjne takie jak bolt-on neck i trzy pojedyncze przetworniki 635JM “S”. PRS SE Silver Sky „Lefty” będzie dostępny w dwóch wariantach podstrunnicy: palisandrowej i klonowej. Pierwsza z nich oferowana jest w kolorach Moon White, Piano Black, Stone Blue oraz Storm Gray. Druga opcja, z klonową podstrunnicą, zaprezentowana zostanie w barwach Overland Gray, Nylon Blue oraz Summit Purple.

Drugim modelem, który zyska wersję leworęczną, jest PRS SE Zach Myers. Model ten, będący rezultatem współpracy z długoletnim artystą PRS, Zachem Myersem, zadebiutował na rynku w 2010 roku. Leworęczna wersja tej półakustycznej gitary z mahoniowym korpusem i fornirem z klonu płomienistego będzie dostępna w klasycznym i rozpoznawalnym kolorze Myers Blue, a także z dopasowaną okleiną na główce.

Gitary te są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród leworęcznych gitarzystów, którzy szukają instrumentów o wysokiej jakości dźwięku i komfortu użytkowania. PRS kontynuuje swoje zaangażowanie w dostarczanie produktów, które są nie tylko wysokiej jakości, ale także dostosowane do potrzeb wszystkich muzyków, bez względu na preferowaną rękę do gry.

Więcej szczegółów
Producent: www.prsguitars.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl