Nowoczesne rozwiązania Riedel Communications w Teatrze Muzycznym w Gdyni

240
Riedel-Bolero-Teatr-Muzyczny-w-Gdyni

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni od dawna stawia na innowacyjność, aby zapewnić zarówno widzom, jak i pracownikom najlepsze warunki do pracy i odbioru kultury. Ostatnim osiągnięciem w tej dziedzinie jest wdrożenie nowego systemu interkomowego od Riedel Communications, znanego producenta sprzętu komunikacyjnego.

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni to jedno z ważniejszych miejsc kulturalnych w Polsce. Znany jest z organizowania spektakularnych przedstawień muzycznych, musicali, operetek i innych produkcji, które łączą elementy teatru, muzyki i tańca. W celu optymalnej bezprzewodowej komunikacji interkomowej, teatr został wyposażony w system Riedel Bolero.

Riedel-Bolero-Teatr-Muzyczny-w-Gdyni_uptone

Nowy system, składający się z 25 sztuk beltpacków BL-BPK-1006-19-EU wraz z antenami, ładowarkami i akcesoriami, umożliwia zespołowi teatralnemu płynną i stabilną komunikację na każdym etapie produkcji spektaklu. Mobilność i stabilność radiowa urządzeń Bolero gwarantują, że członkowie ekipy mogą swobodnie przemieszczać się po obiekcie, nie tracąc kontaktu z resztą zespołu. Takie rozwiązanie pozwala na dynamiczne reagowanie na wszelkie zmiany w trakcie występów i prób.

Pani Agata Ulatowska, Inspicjent w Teatrze D. Baduszkowej, podkreśla zalety nowego systemu: „Mieliśmy okazję kiedyś testować to rozwiązanie, a od dwóch tygodni mamy już na wyposażeniu teatru. Planujemy wykorzystywać zakupiony sprzęt na wszystkich trzech scenach teatru. Jesteśmy pod wrażeniem możliwości systemu, a w szczególności pozytywnie zaskoczył nas zasięg anten, który pozwala nam na swobodne poruszanie się po kulisach teatru bez obaw o utratę łączności.”

GREASE FOTO Piotr Manasterski
“GREASE” – Foto: Piotr Manasterski

Inwestycja w nowoczesny system interkomowy to kolejny krok Teatru im. Danuty Baduszkowej w Gdyni na drodze do doskonałości w sztuce teatralnej. Dzięki temu zespół może nie tylko efektywniej współpracować, ale też zwiększyć jakość i atrakcyjność oferowanych spektakli, co z pewnością zostanie docenione przez widzów.

riedel-bolero

Główne cechy Riedel Bolero:

  • Sześć w pełni konfigurowalnych klawiszy full-duplex plus wygodny siódmy przycisk ODPOWIEDZ ostatniemu dzwoniącemu
  • Technologia ADR (Advanced DECT Receiver) z odbiorem wielokierunkowym i technologią redukcji skutków propagacji wielodrogowej, które zapewniają większą odporność komunikacji radiowej.
  • czytelny wyświetlacz w świetle słonecznym z możliwością ustawienia jasności wyświetlacza, jak i możliwość odwrócenia wyświetlacza
  • Mozliwość używania beltpack bez zestawu słuchawkowego jako Walkie-talkie z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem.
  • Beltpacki Bolero obsługują Bluetooth 4.1, co umożliwia podłączenie ze smartfonem lub pracę z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym
  • IP-65
  • Rejestracja beltpacków metodą „Touch&Go”, lub „Over the Air”

Więcej szczegółów
Producent: https://www.riedel.net
Dystrybutor: https://essaudio.pl