Nowe kable PRS Guitars Signature Series i Classic Series

0

Dobre kable to połowa sukcesu. Wie to każdy gitarzysta, który choć raz zmagał się z naprawianymi naprędce kablami, walczył z zakłóceniami i szumem przez nie generowanymi. Jeśli chcecie uniknąć tego typu przygód, zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą PRS Guitars – kablami Signature Series i Classic Series.

Nowością w gamie produktów PRS Guitars są kable z linii Classic Series.
Te wysokiej jakości przewody dedykowane są zarówno do instrumentów, głośników, czy też efektów. Classic Series to swego rodzaju uzupełnienie bardzo popularnej linii Signature Series. Nie bez znaczenie jest również fakt, że zarówno Classic jak Signature Series wytwarzane są przez znakomitego producenta Van Damme Cabling w Londynie.

“Przewody są bardzo istotnym elementem brzmienia. Oczekujemy od nich niezawodności, niskiego poziomu szumów ale i również tego, że nie będą się plątać. Osobiście na każdym koncercie i w studio używam kabli PRS Signature Series, a w ciągu ostatniego roku pracowaliśmy nad dziewięcioma prototypami, aby mieć pewność, że nowe kable Classic Series będą mogły stanąć z nimi w jednym rzędzie”, mówi Paul Reed Smith.

Signature Series

W linii Signature znalazły się zarówno klasyczne kable dedykowane do instrumentów jak i kable krosowe do tzw. krótkich połączeń (patch). Bardzo ważną cechą Signature Series jest świetnie wyskalowana reaktancja, czyli w języku fachowym impedancja urojona, gwarantująca bardzo czyste przenoszenie sygnału z instrumentu.

Przewody kabli wykonano z miedzi beztlenowej opatrzone podwójnymi ekranami z przewodnika termoplastycznego wraz z oplotem z miedzi. Firma Van Damme Cabling wytwarza je ręcznie w długościach: 6′ (krosowy), 5′, 10’, 18’ oraz 25’ z wtyczkami prostymi lub prostymi/kątowymi w wersji silent z czerwoną końcówką.

Classic Series

Kable Classic Series, podobnie jak serię Signature, charakteryzuje ogromna wytrzymałość i zminimalizowany efekt szumu. W tym przypadku producent również mocno postarał się o odpowiednią reaktancję gwarantującą przenoszenie najczystszego sygnału. Dzięki takim parametrom, kable te świetnie odnajdą się zarówno na scenie, jak i w studio. Dostępne długości: 6′ (krosowy), 5’, 10’, 18’ oraz 25’ z wtyczkami prostymi lub prostymi/kątowymi.

Więcej szczegółów
Producent: https://us.prsaccessories.com
Dystrybutor: www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj