Nowa sygnatura Ernie Ball Music Man – Dustin Kensrue

0

Na rynek trafia nowa sygnatura gitarowa Ernie Ball Music Man Artist Series StingRay nosząca nazwisko Dustina Kensrue. Instrument bardzo wyraźnie nawiązuje do preferencji instrumentalnych muzyka – klasyczne wykończenie Vintage Sunburst i przetworniki Single Coil to tylko część tego co przygotował muzyk we współpracy z Ernie Ball Music Man.

Producent zaprezentował niedawno zupełnie nową gitarę Ernie Ball Music Man Dustin Kensrue Artist Series StingRay. Model Dustina ma lekki korpus z mahoniu afrykańskiego z satynowym wykończeniem Vintage Sunburst w palecie kolorystycznej Dark Satin Tobacco Burst. Instrument wyposażono również w niestandardowy zestaw przetworników (podwójny humbuck w połączeniu z single coil Ernie Ball Music Man) oraz 3-drożnym przełącznikiem.
Ponadto gitara posiada 22 progi ze stali nierdzewnej, klonowy gryf i wiele, wiele więcej. Ale o tym dowiecie się z prezentacji video.

Ceny instrumentu zaczynają się od od 2,499 $ w zależności od konfiguracji. Póki co, instrument dostępny będzie jako wersja limitowana.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.music-man.com
Dystrybutor: www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here