NAMM2019: Orange przedstawia wzmacniacz gitarowy Pedal Baby 100 i combo TremLord 30

0

Na Namm Show 2019 nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z największych graczy spośród producentów wzmacniaczy gitarowych. W tym roku firma Orange przygotowała m.in. wzmacniacz Pedal Baby 100 i combo TremLord 30.

Obra produkty to zdecydowany ukłon ku klasycznym brzmieniom. Sam producent twierdzi, że TremLord 30 to najbardziej “historyczny” wzmacniacz w swojej klasie.
I trzeba przyznać, że coś w tym jest, gdyż brzmienie TremLord 30 przywodzi na myśl najstarsze brytyjskie konstrukcje.

Zaprezentowany Orange TremLord 30 jest wzmacniaczem o mocy 30 W i brzmieniu stylizowanym na lata 50-te ubiegłego stulecia.
Ponadto to niewielkie combo posiada lampy EL84, kontrolę tremolo i reverb. Jednak to, czym chwali się producent, to właśnie wspomniane wyżej brzmienie. Posłuchajcie sami…

Drugim zaprezentowanym produktem jest 100-wattowy wzmacniacz Orange Pedal Baby 100 klasy A/B. Producent postawił w tym przypadku na neutralność brzmienia tak bardzo potrzebną do modelowania swoich własnych tonów.
Wzmacniacz oferuje minimum ingerencji w rzeczywiste brzmienie instrumentu posiadając jedynie trzy potencjometry korekcji niskich tonów, wysokich i klasycznego wzmocnienia.

Więcej szczegółów:
Producent: www.orangeamps.com
Dystrybutor: www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here