NAMM2019: iRig Micro Amp, kompaktowy wzmacniacz gitarowy i interfejs audio!

0

Worek z niespodziankami od IK Multimedia ma dno bez końca 🙂 Przed wami iRig Micro Amp, zasilany bateryjnie i niezwykle kompaktowy wzmacniacz gitarowy i interfejs audio w jednym!

Urządzenie oferuje 3 kanały: clean, drive i lead, ale cała zabawa zaczyna się przy pomocy dedykowanej i dołączonej aplikacji AmpliTube CS, z dobrodziejstw której póki co będą mogli się cieszyć użytkownicy systemów iOS, gdyż apka dostępna jest na iPhone lub iPad.

Przy jej pomocy otrzymuje dostęp do cyfrowych brzmień 10 popularnych wzmacniaczy i 23 stompboxów. W przypadku pracy z komputerem i dedykowanemu oprogramowaniu AmpliTube 4, z dobrodziejstw emulacji ogromnej ilości sprzętu mogę się już cieszyć zarówno posiadacze Mac jak i PC.

iRig Micro Amp to także interfejs audio, który pozwala nagrywać wasz instrument do waszego telefonu czy komputera w celu dalszego przetwarzania np. w aplikacji AmpliTube, a następnie wyprowadzić go przez głośnik w prawdziwie studyjnej jakości 24-bit/96kHz.

Urządzenie posiada 3-pasmową equalizację: BASS, MID, HIGH, kontrolę GAIN oraz VOLUME. Na pokładzie także AUX IN, Speaker OUT, wyjście słuchawkowe oraz gniazdo USB. Mini wzmacniacz wyposażony jest w jeden głośniki 4-calowy i oprócz sześciu baterii AA może być napędzany także za pomocą zewnętrznego zasilacza.

Jego cena to ok. 180 Euro

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.ikmultimedia.com/irigmicroamp
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here