Temporex w lutym w Warszawie

0

Znacie takich artystów, których muzyka dosłownie ociepla serce i napawa optymizmem? Jeśli nie, koniecznie musicie poznać twórczość Josepha Floresa, lepiej znanego jako Temporex. Muzyk wystąpi w Warszawie już 11 lutego.

Pełna optymizmu i lekkości – dokładnie taka jest muzyka tego zaledwie dwudziestoletniego artysty. Temporex pracuje już nad swoim drugim albumem. Niedawno pojawił się na “Fresh Finds” Spotify i został doceniony przez samego Tyler The Creator, artysta zdecydowanie ma przed sobą wizję i pomyślną przyszłość.

Temporex, znany także jako Joseph Flores, na koncercie w Warszawie przedstawi Wam emocjonalną kolejkę górską, która przychodzi wraz z byciem “miłym facetem”. Skąd ten “miły facet”? Temporex na warszawskim koncercie zaprezentuje materiał z płyty “Care“. Krążek opowiada historię właśnie takiego przeciętnego, miłego faceta z hipnotycznego i chwytającego punktu widzenia. Utwory znalezione na albumie, takie jak “Nice Boys”, “Care” i “Let’s Keep It Virtual”, ilustrują lęki i trudności, które wszyscy posiadamy. Słuchacze mogą odnieść się do przesłania, które kryje się za jego tekstami, i pasują do lekkich i wyrazistych bitów, a wyluzowane tempo pozwala każdej piosence płynąć z poczuciem lekkości serca.

Zapowiada się przyjemnie, prawda?


KTO: TEMPOREX
KIEDY: 11.02.2019 (poniedziałek), godz. 19:30
GDZIE: Klub Pogłos // Warszawa
BILETY: 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu // www.goingapp.pl

Organizatorem koncertu jest agencja Boredom Booking.


Więcej o wydarzeniu i zespole na www.facebook.com/TEMP0REX  i www.facebook.com/events/1092843560908973.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here