NAMM2019: EarthQuaker Devices – Swiss Things, czyli gitarowy porządek w efektach

0

Od kilku dni w ramach nadchodzących Namm Show 2019 pojawiały się zapowiedzi nieznanego produktu od EarthQuaker Devices. Początkowo większość sądziła, że będzie to kolejny efekt. Jak się okazało, wszyscy się mylili, gdyż naszym oczom ukazał się Swiss Things, czyli w skrócie, switch porządkujący efekty podłogowe.

Gdy pojawiły się zapowiedzi nowego urządzenia, trudno było ocenić czym ono będzie. Jedyne co nie ulegało wątpliwości, to fakt iż będzie to coś dla gitarzystów.
Wszystkie filmy utrzymane były w tonie mocno żartobliwym, aż do dzisiaj…

EarthQuaker Devices – Swiss Things to urządzenie nazwane dosłownie “Pedalboard Reconciler”, czyli coś co w założeniu miało usystematyzować i uporządkować naszą podłogę z masą efektów. Kształt kwadratowej, niedużej kostki może naprawdę mylić, gdyż nie jest to klasyczny switch spotykany chociażby w zestawach nagłośnieniowych.
Swiss Things oferuje przede wszystkim szereg innych funkcji, takich jak pętla efektów, izolowane wyjście, technologię Flexi-Switch™, czy chociażby bypass.

Poniżej jeden z filmów zapowiadających EarthQuaker Devices – Swiss Things

Producent zapewnia, że Swiss Things nie tylko uporządkuje i skróci kable w pedalboardzie, ale i spowoduje dużo mniejszą utratę brzmienia niż w tradycyjnych rozwiązaniach tego typu. Cóż, czas pokaże jak przyjmie się to, bądź co bądź, nowatorskie podejście do ciągłego bałaganu pod nogami gitarzystów. My trzymamy kciuki!

Więcej szczegółów:
Producent: www.earthquakerdevices.com
Dystrybutor: Warwick Distribution PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here