Fontaines D.C. na koncercie w Pogłosie

0

Rewelacja ostatniej edycji OFF Festival – Fontaines D.C. – powraca do Polski, by zagrać dwa koncerty – m.in. w warszawskim Pogłosie.

Fontaines D.C. mają na koncie dziesiątki koncertów na całym świecie – w tym koncerty u boku wielkich brytyjskich kapel, jak IDLES, Girl Band czy The Horrors. W sierpniu 2018 roku ich koncert zachwycił tysiące fanów zebranych w namiecie Trójki katowickiego festiwalu i zgodnie przez wielu uczestników został uznany odkryciem tamtej edycji. 23 stycznia będzie można się o tym przekonać w warszawskim klubie. Piątka z Dublina zagra kawałki z świetnie przyjętych singli – jak np. „Too Real” wybrany przez The FADER do listy 20 największych rockowych kawałków w tej chwili – oraz piosenki z debiutanckiego longplaya, który ukaże się kilka miesięcy po koncercie. To zatem świetna okazja zobaczyć ich zanim staną się naprawdę sławni.
Więcej o zespole na www.facebook.com/fontainesband.


Koncert Fontaines D.C. + Zwidy odbędzie się 23 stycznia 2019 o godzinie 20:00 w klubie Pogłos w Warszawie

Bilety w cenie 40 zł do kupienia na www.goingapp.pl i przy wejściu na koncert
Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/1409848192480492


Przed Irlandczykami wystąpi stołeczne trio Zwidy. Jedni z przedstawicieli prężnie rozwijającego się labelu Trzy Szóstki mają na swoim koncie ciepło przyjętą EP („Zwidy” 2017r.) i niedawno wydaną LP („Szum”), na których łączą tradycyjne emo z math rockiem i noise’ującym post-punkiem. W ciągu dwóch lat istnienia zagrali w prawie całej Polsce, a nawet w Berlinie. Na swoim koncie mają koncerty u boku takich zespołów jak Pile czy Crywank.
Informacje o zespole znajdziecie na www.facebook.com/zwidy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here