NAMM2018: T-Rex zaprezentował kolekcję Danish. Są to efekty Alberta, Mudhoney i Tremster

0

Echa tegorocznych Namm Show pewnie jeszcze przez długie tygodnie nie ucichną, a dowodem na to jest najnowsza propozycja marki T-Rex. Trzy efekty gitarowe będące poniekąd ukłonem w stronę znanych modeli firmy. Poznajcie serię Danish – Alberta, Mudhoney i Tremster.

DANISH T-REX ALBERTA OVERDRIVE to efekt dający niemały zastrzyk energii do gitarowego brzmienia. Mający spory zapas mocy, potrafi nieźle ożywić każdy rodzaj muzyki, a także dać gitarzyście szerokie pole manewru w poszukiwaniu mocnego, agresywnego brzmienia nawiązującego do klasycznych konstrukcji efektów firmy T-Rex.

Do dyspozycji dostajemy jedynie trzy potencjometry o szerokim polu wychylenia – Gain, Level i Tone. Zaręczamy, że tyle wystarczy by wydobyć naprawdę ciężkie brzmienie!

Więcej info:
Producent: www.t-rex-effects.com/alberta
Dystrybutor: www.arcadeaudio.com.pl

DANISH T-REX MUDHONEY DISTORTION jest efektem, który zaskoczyć może niejednego fana Distortion’ów. Głęboki, o szerokiej masie brzmieniowej, sprawi na pewno wiele przyjemności z jego użytkowania. W tym przypadku, T-Rex również postanowił ograniczyć się do trzech silnie wychylających się potencjometrów.

Więcej info:
Producent: www.t-rex-effects.com/mudhoney
Dystrybutor: www.arcadeaudio.com.pl

DANISH T-REX TREMSTER TREMELO to póki co ostatni przedstawiciel serii Danish. Czerwony niczym usta skandynawskiej blondynki, przede wszystkim robi ogromne wrażenie wizualne. Jednak nie to jest najważniejsze. Jego brzmienie przywodzi na myśl klasyczne analogowe efekty tremolo z wcześniejszych lat. Jest subtelny i nienachalny, czyli dokładnie taki, jaki powinien być. Trzy potencjometry do obsługi efektu to: Depth, Volume i Speed.

Więcej info:
Producent: www.t-rex-effects.com/tremster
Dystrybutor: www.arcadeaudio.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here