ESP Guitars prezentuje modele na 2018 rok

0

Wśród nowości ESP Guitars znajdziemy nie tylko sześcio i siedmiostrunowe elektryki, ale i gitary basowe. Rozmach z jakim zaprojektowano nowe modele serii E-II robi ogromne wrażenie. Zobaczcie sami!

Amerykańska firma ESP Guitars w końcu pokazała nowości wśród swoich instrumentów. Gdy przed końcem roku ukazały się gitary siostrzanej marki LTD, wiedzieliśmy że nadchodzący wtedy 2018, przyniesie coś wyjątkowego. Wychodzi na to, że się nie pomyliliśmy!

Wśród zaprezentowanych gitar znajdziemy “klasyczne” konstrukcje gitar elektrycznych, tj. sześciostrunowe i siedmiostrunowe piękności z linii E-II. W nowościach ujrzymy również gitary basowe wyglądające raczej na stonowane, bez większych szaleństw designer’skich.
Jednak to co poruszyło nas najbardziej, to Horizon NT II. Oczywiście rzeczą gustu jest, komu która gitara podobać się będzie najbardziej, jednak my troszkę mniej obiektywnie postanowiliśmy podkreślić ten właśnie instrument pod kątem urody, ma się rozumieć.

Instrumenty wyposażono w przetworniki zarówno EMG, Seymour Duncan czy w końcu Bare Knuckle Warpig. Jeśli chodzi o materiały z jakich je wykonano, to firma krążyła wokół mahoniu i klonu. Generalnie rzecz ujmując, nowości ESP Guitars to instrumenty świetnie wykonane z niesamowitymi wykończeniami i charakterem.

Basiści będą mieli do wyboru dwa modele czterostrunowe i dwa pięciostrunowe. We wszystkich zastosowano elektronikę Seymour Duncan oraz jesionowe lub olchowe body. Wszystko znajdziecie na poniższej stronie.

Więcej info:
Producent: www.espguitars.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here