NAMM 2018: Więc chodź, pomaluj mój świat z Remo Colortone Drumheads

0

Feeria barw, jakiej świat perkusji chyba jeszcze nie widział na oczy. Podczas tegorocznych targów Namm Show, mówiąc kolokwialnie, firma Remo rozwaliła system. Widzieliście kiedyś naciągi perkusyjne we wszystkich (prawie) kolorach tęczy? Nie? To patrzcie!

W Remo chyba znaleźli rozwiązanie, jak osiągnąć parytet płciowy w dziedzinie gry na bębnach. Murowany sukces, bo koło tego tęczowego cacka żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy i szary) naciągi Colortone Drumheads, to nie gadżet w stylu “co nie zagram, to zawyglądam”. Producent nowe naciągi przygotował dla trzech modeli – Emperor, Powerstroke 77 i Powerstroke P3 Bass.

Colorstone Emperor przystosowane są do tomów o średnicy  8″-18″ i zbudowane są z dwóch przezroczystych warstw o grubości 7 mil. Colorstone Powerstroke 77 znajdą zastosowanie w werblach 13″ i 14″, a zbudowane są z dwóch przeźroczystych warstw o grubości 7 mil, łatki wzmacniającej o grubości 5 mil oraz wewnętrznego kołnierza tłumiącego o grubości 7 mil. Ostatni typ naciągów, czyli Colorstone Powerstroke P3 Bass pasują do bębnów basowych w rozmiarach od 18″ do 26″ a składają się z jednej membrany o grubości 10 mil połączonej z 10 milowym wewnętrznym kołnierzem tłumiącym.

Powiedzcie sami, czyż nie są urocze?

Więcej info:
Producentwww.remo.com
Dystrybutor – pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here