Muzycy, którzy odwiedzili stoisko EBS podczas NAMM Show 2020

0

Na tegorocznych NAMM Show nie zabrakło znakomitych muzyków, którzy odwiedzali stoiska swoich ulubionych producentów. Dziś o artystach, którzy prezentowali się w strefie marki EBS Sweden. Wśród nich Alex Al, América Paz, Rubem Farias oraz Henrik Linder z przyjaciółmi. Zobaczcie koniecznie!

Alex Al

Alex Al, to artysta od wielu lat związany z EBS. Podczas NAMM Show 2020 ogrywał potężny wzmacniacz EBS 802, o którym pisaliśmy w tekście NAMM 2020: Powrót do korzeni, czyli potężny wzmacniacz basowy EBS 802!
Zapraszamy do lektury!

América Paz

Artystka nie poprzestała tylko na jednym modelu EBS. Ograła zarówno wzmacniacze jak i kolumny szwedzkiego producenta.
Oczywiście warto zapoznać się z całą gamą produktów EBS Sweden, które w większości znajdziecie w naszym linku https://uptone.pl/tag/ebs

Rubem Farias

Brazylijski mistrz gitary basowej, Rubem Farias na stoisku EBS ogrywał jeden z flagowych produktów marki, wzmacniacz EBS Reidmar 750.
Jak możecie się domyślić, o tym potworze również pisaliśmy w tekstach, które znajdziecie w linku https://uptone.pl/tag/ebs-reidmar-750

Henrik Linder, Björn Arkö (sax) oraz Jonathan Lundberg (drums)

Ostatnim, o którym dziś napiszę jest Henrik Linder występujący ze swoimi przyjaciółmi – saksofonistą Björnem Arkö oraz perkusistą Jonathanem Lundbergiem.
W tym materiale ponownie usłyszycie możliwości wzmacniacza EBS 802 High Dynamics Linear Bass Amp.

Więcej szczegółów
Producent: https://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj