MOOER Micro Preamp 016 Phoenix: nowy mini-preamp w akcji! [Soundcheck]

0

Mooer Micro Preamp 016 Phoenix to jeden z nowej trójki mini-preampów (016, 017 i 018), które producent zaprezentował w sierpniu tego roku. Dziś kolejna dawka możliwości brzmieniowych pierwszego z nich!

Mooer Micro Preamp 016 Pheanix to jak zaznacza producent, hołd dla nowoczesnych, zaprojektowanych w Niemczech wzmacniaczy, popularnych wśród metalowców. Bardzo intuicyjna kontrola wszystkich parametrów urządzenia pozwoli Wam uzyskać szeroką paletę czystego ale jednocześnie mrocznego brzmienia aż po ciężki crunch!

Jak już wspominaliśmy w artykule: MOOER rozszerza serię Micro Preamp o 3 nowe modele: 016 / 017 / 018, każdy z nich został skonstruowany tak, aby wiernie reprodukować brzmienia znanych wzmacniaczy lampowych. Wyposażono je w dwa kanały, 3-pasmowy EQ, za który odpowiadają pokrętła BASS, MID oraz TREBLE, a także pokrętła VOLUME i GAIN, oraz przełącznik CH/CAB dla wyboru kanału i aktywacji symulacji kolumnowej.

Całość zapakowana w solidną metalową obudowę. Prąd dostarczany jest z pomocą zewnętrznego zasilacza 9V DC. Ze względu na miniaturowe gabaryty urządzenia, zasilanie bateryjne nie jest dostępne. Preampy bez problemu podłączymy bezpośrednio do interfejsu audio, aktywnych monitorów czy zewnętrznego nagłośnienia PA.

Więcej szczegółów:
Producent: www.mooeraudio.com
Dystrybutor: www.shop.warwick.de/en

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here