[DEMO+SOUND] MOOER rozszerza serię Micro Preamp o 3 nowe modele: 016 / 017 / 018

0

Rodzina mini-preampów gitarowych Mooer Micro Preamp wzbogaciła się o 3 nowe modele oznaczone symbolami 016, 017 i 018. Dostępne mają być wkrótce, a cena ma oscylować w granicach 400 zł.

Podobnie jak cała seria Mooer Micro Preamp, każdy z nowych modeli oferuje wierną reprodukcję brzmienia wzmacniaczy lampowych. Każdy wyposażono w dwa kanały, 3-pasmowy EQ, za który odpowiadają pokrętła BASS, MID oraz TREBLE, a także pokrętła VOLUME i GAIN, a także przełącznik CH/CAB dla wyboru kanału i aktywacji symulacji kolumnowej. Całość zapakowana w solidną metalową obudowę. Prąd dostarczany jest z pomocą zewnętrznego zasilacza 9V DC. Ze względu na miniaturowe gabaryty urządzenia, zasilanie bateryjne nie jest dostępne. Preampy bez problemu podłączymy bezpośrednio do interfejsu audio, aktywnych monitorów czy zewnętrznego nagłośnienia PA.

Nowe modele to:

  • 016 PHOENIX
  • 017- CALI MK IV
  • 018 CUSTOM 100

Za sprawdzenie ich możliwości zabrał się londyński muzyk Jamie Mccredie. Oglądajcie i słuchajcie!

Mooer Micro Preamp 016 Pheanix to jak zaznacza producent, hołd dla nowoczesnych, zaprojektowanych w Niemczech wzmacniaczy, popularnych wśród metalowców. Bardzo intuicyjna kontrola wszystkich parametrów urządzenia pozwoli Wam uzyskać szeroką paletę krystalicznie czystego ale jednocześnie mrocznego brzmienia aż po ciężki crunch!

Mooer Micro Preamp 017 Cali-MkIV to przeniesienie w to miniaturowe urządzenie uniwersalnego, kalifornijskiego brzmienia, znanego z amerykańskich comb gitarowych. Kanał czysty zapewni Wam, klasyczne, sprężyste brzmieniea, a zabawa gainem pozwoli zaszaleć z bluesowymi riffami.

Mooer Micro Preamp 018 Custom 100 to  reprodukcja brzmienia oparta na 100-watowym, butikowym, sygnowanym wzmacniaczu o charakterze plexi gwarantujący wszechstronne brzmienie. Kanał czysty to połączenie “amerykańskiej szklanki” z ciepłem brytyjskich wzmacniaczy, a kanał drive to już klasyczne brytyjskie brzmienie z nowoczesnym zacięciem oraz dużym zakresem gainu.

Więcej szczegółów:
Producent: www.mooeraudio.com
Dystrybutor: www.shop.warwick.de/en

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here