Sennheiser Ambeo Smart Headset – posłuchajcie audio w formacie 3D

0

Jeśli zastanawiało was kiedyś, co kryje się pod enigmatycznym hasłem “nagrywanie dźwięku 3D”, to mamy odpowiedź na to nurtujące pytanie. Dziś mamy okazję zaprezentować wam, jak brzmią nagrania wykonane w tej technologii. Zatem słuchawki w uszy, zamknijcie oczy i… do dzieła!

Kiedy nie tak dawno temu pisaliśmy o mobilnym zestawie słuchawkowym do nagrywania dźwięku 3D Sennheiser Ambeo Smart Headset (więcej na www.uptone.pl/studio/sprzet-studio/sennheiser-ambeo-smart-headset-mobilny-zestaw-do-nagrywania-dzwieku-3d), zastanawialiśmy się, jak mogą brzmieć takie nagrania. Już samo określenie “dźwięk 3D” wydaje się dosyć abstrakcyjne, bo przecież rzadko myśli się w ogóle o trójwymiarze, kiedy słucha się muzyki, ogląda TV itp.

Tymczasem dźwięk 3D robi wrażenie niemal piorunujące i zaskakujące. Polecamy Wam serdecznie chwycić do ręki słuchawki, uruchomić zamieszczone pod tekstem filmy i zamknąć oczy. Uwierzcie na słowo, nagle będziecie mieli wrażenie, że przenieśliście się w zupełnie inne miejsce!

Więcej info:
Producent: www.sennheiser.pl
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here