Macie ochotę na coś klasycznego? DigiTech DOD Looking Glass!

0

Czasami msmy już dosyć charczących i ciężkich metalowych brzmień. Przychodzi wtedy moment na coś lżejszego, ale również z jajem. I wtedy możemy włączyć się w wir DOD Looking Glass.

DigiTech stworzyło efekt zupełnie inny niż obecne na rynku. Ok, może nie jest aż tak inny od reszty, ale brzmi naprawdę fajnie. Rockendrollowo gdzieś pomiędzy latami 80, a 90. Gdzieś podobnie do Bon Jovi i trochę jak Aerosmith. Po prostu rasowo i pięknie.
DOD Looking Glass to efekt wyposażony w kilka najpotrzebniejszych funkcji. Na jego panelu znajdziemy potencjometry Level, Gain, ale i również Treble/Bass Cut oraz Input Filter. W centrum znalazł się przełącznik Low/High, który naprawdę przyjemnie podrasowuje brzmienie gitary.

Efekt prezentuje się bardzo ciekawie. Srebrno-szare zabarwienie z czarnymi obwódkami przypominać ma właśnie szkło. Jest czysty, schludny i przyjemny dla oka.

Więcej info znajdziecie na stronie producenta www.digitech.com. Polskim opiekunem marki jest Warwick Polska – www.facebook.com/warwickdistributionPL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here