Pablopavo i Ludziki z nową płytą w Starej Piwnicy

0

Pablopavo i Ludziki przyjeżdżają do Wrocławia promować swoją najnowszą płytę „Ladinola”. Koncertu z nowym i starym materiałem będzie mogli usłyszeć już w połowie kwietnia we Wrocławiu.

Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. Grał i śpiewał w zespołach Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany “Telehon“. Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.

W drugiej połowie 2014 roku, Pablopavo wydał album solowy, określany wtedy jako surowy w brzmieniu i mocno akustyczny. Płyta TYLKO – podobnie jak wydany w tym samym czasie razem z Ludzikami POLOR – spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem recenzentów oraz słuchaczy radiowych.

Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie. Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

Koncert Pablopavo i Ludziki 19.04.17 o godzinie 20.00 w klubie muzycznym Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenie 30 zł – 50 szt. wyłącznie rezerwacje: [email protected], 35 zł – przedsprzedaż, 40 zł – w dniu koncertu dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: starapiwnica.com.pl, www.biletin.pl i www.ticketpro.pl.

Więcej o artyście znajdziecie na www.facebook.com/Pablopavo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here