Limitowana seria modelu PRS CE 24 Standard Satin tylko w Europie!

0

Mocno limitowany nakład w pięciu oryginalnych wykończeniach tylko na Europę. Przed Wami kultowy, amerykański model PRS CE 24 w wersji Standard Satin!

PRS Guitars Europe z dumą i nie ukrywaną radością ogłosiło wczoraj limitowaną serię modelu CE 24, który już jest dostępny w sprzedaży. Ograniczona do 125 sztuk i dostępna wyłącznie w Europie gitara CE 24 Standard Satin produkowana jest w USA i łączy mahoniowy korpus z przykręcaną szyjką klonową. Jest to bardzo chwalona konstrukcja typu bolt-on, która gwarantuje świetny sustain. Wszystko wykończone cienką warstwą satynowego nitro w pięciu oryginalnych wykończeniach: Antique White, Charcoal, McCarty Tobacco Sunburst, Vintage Cherry i Vintage Mahogany.

Model CE 24 pojawił się w ofercie Paul Reed Smith Guitars w 1988 roku jako bardziej tradycyjne podejście do charakteru gitary z przykręcanym gryfem. Najnowsza inkarnacja CE 24 nawiązuje do oryginału lecz została znacznie ulepszona i posiada większość cech topowych modeli. Mahoniowy korpus i klonowy gryf dają gitarze indywidualny charakter – nieco jaśniejszy od w pełni mahoniowych konstrukcji. Zainstalowane przetworniki 85/15 zapewniają pełną paletę brzmień – od tradycyjnych do nowoczesnych. Model ten od lat sprawdza się w takich gatunkach jak reggae, alternatywa, rock, jazz, funk czy blues.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.prsguitarseurope.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here