Kto gra na sprzęcie basowym marki Aguilar Amplification?

0

Nie sposób przedstawić całej listy znanych muzyków korzystających z dobrodziejstw jakie zapewnia im marka Aguilar. Jednak kilka poniższych nazwisk powinno przekonać tych jeszcze nie zdecydowanych…

Aguilar to amerykańska marka z długoletnią historią oferująca doskonały sprzęt nagłośnieniowy dla basistów, produkowany przez Aguilar Amplification z Nowego Jorku. W ofercie znajdziemy głowy, kolumny, przedwzmacniacze i efekty basowe. Generalnie wszystko, czego potrzebuje każdy basista!

Ross McHenry

Na początek poznajcie wschodzącą gwiazdę australijskiej sceny jazzowej! Przed Wami Ross McHenry, który imponuje swoim niesamowitym wyczuciem kompozycji i rytmiki. Artysta korzysta ze wzmacniacza Tone Hammer 500 i kolumny DB 112. W Aguilarze ceni sobie czystość i brzmienie, co pomaga mu w pracy zarówno w studiu jak i na scenie.

Jak wspomina sam artysta: “Przejrzystość i brzmienie wzmacniaczy Aguilar pomaga mi grać z najlepszymi moimi umiejętnościami, zarówno w studiu, jak i na żywo. Od najmniejszego klubu po festiwalową scenę, wiem, że mogę polegać na Aguilaru i brzmieniu, którego potrzebuję.”

Lex Sadler

Lex Sadler na codzień używa zestawu Aguilara złożonego ze wzmacniacza DB 751 i kolumny DB 412. Lex gra z takimi artystami jak Peter Cincotti, Rhythm & Stealth i Ellie Golding. Wzmacniacz DB 751 jest z nim „od zawsze”. Jak twierdzi muzyk, żaden inny wzmak nie daje mu takiej klarowności, jaką daje właśnie DB 751. W połączeniu z kolumną DB 412 sprawdza się w każdej sytuacji.

David Marvuglio

Nie dawno rodzina marki Aguilar powiększyła się o kolejnego muzyka. Jest nim David Marvuglio! David używa DB751 i kolumn z serii DB. Muzyk, niezależnie od tego, czy gra na scenie z Chuggernaut i Rare Futures, czy też udziela się na wydziale basu w Berklee College of Music, znany jest ze swojej muzykalności i głębokiej znajomości zasad gry na basie. Jak wspomina: “Mój DB751 i kolumny DB dają mocny cios i mają natychmiastową odpowiedź, przekładającą się na każdą sytuację live”.

O wiele większe i stale rosnące grono artystów marki Aguilar znajdziecie w linku: www.aguilaramp.com/artists

Więcej info:
Producent: www.aguilaramp.com
Dystrybutor: audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here