Music Dealer oficjalnym dystrybutorem marki D’Addario Woodwinds (Rico) na Polskę

0

Z czym kojarzy się marka D’Addario? Oczywiście ze strunami i innymi akcesoriami do gitar i instrumentów strunowych. Ale czy wiedzieliście, że od 2004 roku firma ta zajmuje się również produkcją akcesoriów do instrumentów dętych? A od niedawna wszystkie te produkty sprowadza dla was do Polski Music Dealer.

D’Addario & Co w 2004 wykupiło Rico, czyli producenta m.in. stroików dla muzyków symfonicznych, nauczycieli, uczniów i studentów konserwatoriów. Efektem przyłączenia Rico do D’Addario oraz w rezultacie wielomilionowych nakładów na unowocześnienie maszyn w fabryce stroików Rico, otrzymano bezprecedensowy wzrost jakości. D’Addario zainwestowało ponad 1 milionów dolarów w park maszynowy i technologie kontroli jakości produktów Rico od plantacji, aż do finalnego pakowania gotowego produktu.

Pasję z jaką wszystkie pokolenia Rico i D’Addario działały w świecie muzycznego biznesu można nazwać rewolucją w rozwoju akcesoriów dla muzyków. Rico oferuje stroiki w tak dużym wyborze i to zarówno dla klarnecistów jak i saksofonistów, że w tym asortymencie muzycy z całego świata z pewnością znajdą produkty odpowiednie dla siebie.

Połączone siły Rico i D’Addario noszą nazwę D’Addario Woodwinds i pod takim szyldem znajdziecie je u polskiego dystrybutora, firmy Music Dealer.

Więcej info:
Producent – www.woodwinds.daddario.com
Dystrybutor – www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here